Ile kosztuje weekend w hotelowym SPA?

Weekend w SPA to marzenie niejednej osoby. Relaksacyjne masaże, zabiegi wysmuklające ciało oraz aromatyczne kąpiele. Pobyt w takim ośrodku to prawdziwa odnowa nie tylko dla ciała, ale także umysłu. Sprawdzamy, z jakim wydatkiem wiąże się wyjazd na weekend do hotelu SPA.

Cena SPA w hotelu?

To, ile weekend w SPA będzie kosztował, zależy od kilku czynników. Przede wszystkim jednak warto zacząć od samego wyboru obiektu. W końcu to właśnie od jego renomy oraz ilości gwiazdek będzie zależała ostateczna cena nie tylko za SPA, ale również za dobę.

Jeśli zatem szukamy czegoś naprawdę skromnego oraz ekonomicznego, nie powinniśmy kierować naszej uwagi na hotele 5-gwiazdkowe. Obiekty z jedną gwiazdką będą miały ceny od 300 zł w górę. Z kolei te najbardziej luksusowe to wydatek nawet 1000 zł za dobę. Oczywiście w cenie jest nie tylko sam nocleg, ale również pakiet zabiegów SPA w hotelu.

Warto kierować się również samym otoczeniem ośrodka. Jeśli zależy nam na relaksie, lepiej jest unikać hoteli w centrach miast. Zamiast nich możemy wybrać zaciszne miejsce, gdzie już sama przyroda będzie nas dobrze nastrajała. Hotelowe SPA z dala od miejskiego zgiełku oferuje Uroczysko 7 Stawów na Dolnym Śląsku. Więcej informacji na stronie https://www.uroczysko7stawow.pl/spa.

Z jakich zabiegów w SPA możemy skorzystać?

Hotel SPA jest okazją do relaksu zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Oferowane zabiegi mają na celu nie tylko regenerację skóry, ale także redukcję cellulitu, pierwszych oznak starzenia, a także odprężenie umysłu.

Jakie zabiegi mamy do wyboru? Okazuje się, że oferta jest bardzo bogata. Nasz weekend w SPA może być pełen zabiegów na twarz, masaży, a także peelingów oraz kąpieli. Najlepsze hotele używają do ich wykonania kosmetyków z najwyższej półki, pełnych jakościowych i naturalnych składników.

Wiele ośrodków oferuje także pakiety SPA bez konieczności noclegu. Dzięki temu możemy skorzystać z zabiegów i odzyskać siły witalne nawet wtedy, kiedy jesteśmy zabiegani. Ich koszt jest zróżnicowany. Najmniejsze pakiety, które zawierają w sobie tylko masaże i kąpiele to cena około 300 zł. Jeśli chcemy skorzystać z dobrodziejstw peelingów oraz innych zabiegów na ciała, koszt wynosi od 500 do nawet 1000 zł.

Oprócz samych zabiegów SPA możemy korzystać także z innych atrakcji jak dostęp do strefy wellness, gdzie odnajdziemy baseny, a także jacuzzi i saunę. Jeśli wybrany hotel SPA znajduje się  w pobliżu przyrody, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się na spacer po okolicy. Tak spędzony czas na pewno pomoże nam się zrelaksować i odzyskać siły przed nadchodzącym tygodniem.