NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ! UBRANIA DO KARMIENIA PRZYDADZĄ SIĘ W KAŻDEJ SYTUACJI!

Bardzo często jest tak, że kobieta nie widzi sensu zakładania odzieży do karmienia piersią, dopóki pierwszy raz jej nie użyje. Mamy więc dla Ciebie wyzwanie! Sprezentuj sobie koszulkę, bluzkę, bluzę, sukienkę lub golf dostosowany do potrzeb matki karmiącej i testuj go przez tydzień. Jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym rozwiązaniu. Dlaczego?

UBRANIA DLA KARMIĄCYCH PIERSIĄ POWSTAJĄ Z WYJĄTKOWYCH MATERIAŁÓW

Taka odzież dla karmiących mam nie uczula i nie podrażnia. Jest bezpieczna dla Ciebie i Twojego dziecka. Masz pewność, że nie zadrapiesz policzka maleństwa cekinem lub naszywką i, że nie dostanie ono reakcji alergicznej przez wykorzystane do produkcji odzieży materiały lub barwniki. To odzież przetestowana i przyjemna dla ciała.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Nie musisz już martwić się o to, że osoba postronna zobaczy zbyt wiele, a Twoja intymna chwila z dzieckiem zostanie zakłócona przez Twój stres. Ubrania do karmienia posiadają ukryte suwaki lub specjalnie ułożone warstwy materiału, które pozwolą Ci na odsłonięcie dokładnie takiego fragmentu piersi, jaki jest potrzebny dziecku. Zapomnij o chustach i tetrach, narzucanych na swój dekolt i głowę maleństwa. Nie musisz również zdejmować kolejnych warstw odzieży. Jeden ruch i gotowe!

UBRANIA DLA KARMIĄCYCH MAM SĄ MODNE

Producenci tacy, jak Koszulove dbają o to, aby oferowane ubrania były modne i zgodne z najnowszymi trendami. Dzięki temu zawsze będziesz mamą na czasie. W ofercie różnych sklepów znajdziesz zarówno dzież do codziennego użytku, która wprost idealnie sprawdzi się podczas spacerów czy rodzinnych wypadów, jak i elegancką garderobę, odpowiednią na oficjalne spotkania i wydarzenia. Możesz wybierać spośród wielu modeli, fasonów i kolorów.

TO OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Mając w swojej szafie ubrania do karmienia, nie będziesz musiała dokładnie planować Twojego dnia. Słowem – nic Cię nie zaskoczy. Jeśli postanowisz ubrać golf, nie poczujesz zakłopotania, jeśli Twoje dziecko zrobi się głodne, np. podczas wizyty w galerii handlowej. Golfy również dostępne są w wersji dla matek karmiących. Posiadają one specjalny system suwaków, które wyglądają na ozdobna lamówka!

Jak widzisz, odzież dla karmiących mam ma wiele zalet. Jeszcze jedną, bardzo ważną jest jej cena. Ubrania takie nie są droższe, od tych tradycyjnych. W związku z tym, nie będzie to duży wydatek, a jesteśmy pewni, że z miejsca zakochasz się w tym rozwiązaniu.