Usługi pomocy drogowej to nie tylko holowanie

Wyobraź sobie, że kończy ci się paliwo w baku i utknąłeś w nieznanym miejscu na poboczu.

Nie jest to zbyt przyjemna sytuacja, i trzeba ją jak najszybciej rozwiązać. Nie zawsze dobrym pomysłem jest samodzielna wyprawa na piechotę w poszukiwaniu najbliższej stacji benzynowej. Możemy jednak zadzwonić po pomoc drogową, aby dowieźli nam potrzebną ilość paliwa, aby dojechać na stację bez problemów i zatankować auto do pełna. Jak sama nazwa wskazuje, pomoc drogowa zapewnia kierowcom szereg różnych korzyści w razie potrzeby. Taka dodatkowa ochrona jest najbardziej przydatna podczas zimowych miesięcy, ponieważ w tym sezonie samochody są najbardziej podatne na awarie i stłuczki. Jeśli Twój samochód zepsuje się na środku drogi i nie da się go prowadzić, to pomoc drogowa będzie z pewnością jest przydatna. W zależności od usługodawcy odholują twój pojazd do mechanika całkowicie bezpłatnie do ograniczonej liczby kilometrów, lub będziesz musiał opłacić taką usługę, zostaniesz obciążony dodatkową opłatą po przekroczeniu limitu kilometrów. Jeśli akumulator samochodowy ulegnie awarii i utkniesz w trasie, możesz zadzwonić po autopomoc, a serwisant przyjedzie do lokalizacji, w jakiej się znajdujesz i uruchomi twój samochód od ręki. Usługi pomocy drogowej to nie tylko holowanie

Jeśli nie będzie to możliwe, pojazd zostanie odholowany do najbliższego warsztatu samochodowego i tam usterka zostanie naprawiona, abyś mógł kontynuować podróż bez dalszych problemów.

Jeśli przypadkowo zostawiłeś kluczyki w pojeździe, zostaną one skradzione lub zgubione, przyjedzie wykwalifikowany usługodawca i pomoże ci odblokować auto z parą nowych kluczy. Będziesz jednak musiał ponieść koszt nowych kluczy lub usługi ślusarskiej, aby wydobyć twoje kluczyki z wnętrza pojazdu. Jeśli w pojeździe zabraknie paliwa podczas jazdy, wymagane paliwo zostanie dostarczone do twojej lokalizacji, a pomoże w tym pomoc drogowa wroclaw – auto-pomoc-24h.pl. O ile dostawa jest bezpłatna, za dowiezione paliwo trzeba będzie zapłacić. Przebita opona to coś, co może się zdarzyć każdemu w każdej chwili. Jeśli nie wiesz, jak wymienić przebitą oponę lub nie masz zapasowej opony w swoim pojeździe, możesz skorzystać z usługi naprawczej oferowanej przez pomoc drogową.