Wyjątkowy park dinozaurów w Krasiejowie

Osoby, które poszukują pomysłów na wypoczynek, wraz z całą rodziną mogą udać się do wspaniałego parku dinozaurów w Krasiejowie.

Będzie to z pewnością udana wycieczka, możemy poznać życie tych prehistorycznych zwierząt, i spędzić miło czas w parku. Oczywiście znajdziemy tam wiele atrakcji związanych z dinozaurami, z pewnością na uwagę zasługują duże figury przedstawiające dinozaury w ich naturalnej wielkości, dodatkowo możemy także poczytać o ich historii, odżywianiu, oraz okresie w którym występowały na ziemi. W parku znajduje się około 200 modeli, które reprezentują około 70 różnych gatunków dinozaurów, a dzięki specjalnej ścieżce dydaktycznej będziemy mogli dokładnie obejrzeć wszystkie z nich. Oczywiście jest to bardzo wyjątkowa atrakcja, ponieważ dinozaury zostały wykonane z dużą dbałością o szczegóły, do grona konsultantów, którzy pomagali tworzyć te figury, należeli znawcy dinozaurów, którzy przyczynili się do jak najlepszej ich rekonstrukcji. Oczywiście możemy zobaczyć tutaj dinozaury mięsożerne, roślinożerne, także latające. Wyjątkowy park dinozaurów w Krasiejowie

Z pewnością będzie to świetna okazja aby zaznajomić się z tymi wymarłymi już gatunkami.

Oczywiście sam park rozrywki posiada wiele różnych atrakcji, możemy znaleźć tam przykładowo oceanarium, w którym możemy zobaczyć wyjątkowo realistyczne pokazy zwierząt na dużych ekranach, możemy zobaczyć jak wyglądały dinozaury żyjące w wodzie, w ich naturalnym środowisku. Z pewnością wielu turystom przypadnie do gustu pokaz, czyli poznanie przodka obecnie żyjących w oceanach rekinów. Bardzo ciekawe jest także muzeum ewolucji, gdzie możemy zwiedzać, przenosząc się do świata wirtualnego, zakładamy wówczas specjalne gogle, które pozwalają nam na zwiedzanie trójwymiarowe, dodatkowo przewodnik ze słuchawek będzie nam opowiadał o kolejnych atrakcjach. Oczywiście Park dinozaurów posiada bardzo wiele atrakcji, zarówno dla młodych jak i starszych dzieci. Z pewnością rodzice również nie będą się nudzili, jest to bardzo ciekawe miejsce dla całej rodziny.