Wyjątkowy park rozrywki z dinozaurami

Kiedy chcemy spędzić wolny czas z całą rodziną, powinniśmy poszukać ciekawego miejsca, Wiele osób w okresie letnim wyjeżdża nad jezioro, lub też idzie na basen.

Obecnie powstaje coraz więcej ciekawych parków tematycznych, gdzie znajdą coś dla siebie nie tylko dzieci ale także osoby dorosłe. Dzięki takim atrakcjom można spędzić wyjątkowy dzień i dobrze się bawić. Ciekawą ofertę posiada Jurapark, gdzie znajdziemy bardzo wiele trakcji. Na miejscu bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszy się JuraPark z figurami dinozaurów. Z parku znajduje się około 200 modeli, i jest to największy tego rodzaju obiekt w Europie. W czasie zwiedzania można dowiedzieć się wiele na temat życia dinozaurów. Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem, który z pewnością swoimi opowieściami zaciekawi dzieci i dorosłych. Bardzo ciekawą atrakcją jest także Pawilon Paleontologiczny w Krasiejowie, znajdziemy w nim wystawę wykopalisk z okresu triasu. Będziemy mogli obejrzeć wiele różnych skamieniałości, na terenie parku nadal trwają wykopaliska i odsłaniane są kolejne skamieniałe kości. Jest to jedyne muzeum z czynnym stanowiskiem archeologicznym, co robi naprawdę duże wrażenie.

Znajdziemy tu salę kinową z filmami 3D na temat życia dinozaurów, dodatkową atrakcją są ruchome fotele, dzięki którym doznania z oglądania są jeszcze bardziej realistyczne.

Znajdziemy tam także wirtualne oceanarium, gdzie na dużych ekranach możemy obserwować wiele dinozaury morskie. Znajdziemy tu także wiele innych ciekawy ekspozycji, jak przykładowo możliwość wirtualnego spaceru w okularach 3D na wystawie dotyczącej życia sprzed tysiąca lat, dowiemy się jak żyli ludzie kilka tysięcy lat, temu będziemy mogli także obejrzeć czaszki, groty strzał. Podczas zwiedzania towarzyszy na wirtualny przewodnik, którego możemy usłyszeć w słuchawkach jakie cały czas mamy na sobie. Cały park rozrywki jest bardzo wyjątkowym miejsce, gdzie znajdziemy wiele atrakcji, dzięki czemu można spędzić bardzo udany dzień z rodziną.