Wyjątkowy park rozrywki

Kiedy szukamy wyjątkowego miejsca na wypoczynek całą rodziną, można wybrać się do wyjątkowego miejsca, gdzie znajdziemy wiele atrakcji.

Jurapark to park dinozaurów gdzie możemy podziwiać 200 figur prehistorycznych zwierząt. Poznamy ich zwyczaje i historię, na moment możemy przenieść się w prehistoryczne czasy, obecność dinozaurów w parku nie jest przypadkowa. Na miejscu bowiem istnieją stanowiska archeologiczne na których po dziś dzień prowadzone są pracę. Z pewnością może być to bardzo udany dzień nie tylko dla dzieci ale także dla dorosłych. Najdziemy tutaj kino 3D, w którym efekty pogłębiane są poprzez ruchome fotele, gdzie można poczuć się jak w prehistorycznej dżungli. Park oferuje także możliwość oglądania stanowisk archeologicznych które mieszczą się pod podłogą muzeum w którym możemy podziwiać prawdziwe skamieliny, w sezonie letnim można także przyglądać się pracy archeologów. Przechadzając się po szklanej podłodze, zaraz pod nogami będziemy mieli prawdziwe skamieliny, i działające wykopaliska, zatem muzeum cały czas się zmienia. Daje to wyjątkową okazję obcowania z historią, możemy poczuć się jak w czasach, kiedy na ziemi królowały ogromne dinozaury. Jest to bardzo ciekawa atrakcja edukacyjna, najmłodsi z pewnością będą zachwyceni wystawą.

Znajdziemy tu także prawdziwe zachowane odciski stóp dinozaurów.

Bardzo ciekawym punktem w parku jest wirtualne oceanarium, możemy w nim zobaczyć jak żyły dinozaury wodne. Na uwagę zasługuje 20 metrowy Megadolon, który sprawia wrażenie bardzo realnego. Wszystko podziwiamy na dużych ekranach, które do złudzenia przypominają prawdziwe akwarium. Cały park oferuje także wiele innych atrakcji takie jak karuzele, jakie znamy z wesołego miasteczka. Z pewnością można tu spędzić cały dzień podziwiając kolejne atrakcje. Zatem kiedy szukamy czegoś nowego na udany dzień z całą rodziną park rozrywki będzie odpowiednim miejscem. Z pewnością przez cały czas pobytu nie będzie chwili na nudę, park oczywiście nie tylko bawi ale także i uczy. Dowiemy się tu bardzo wiele na temat życia prehistorycznych zwierząt.