Najpiękniejsze wyspy Tajlandii

Tajlandia słynie z tego, że posiada mnóstwo pięknych wysp. Nie wszystkie uda nam się zobaczyć, ale na pewno warto zrobić sobie taki plan żeby zobaczyć ich jak najwięcej.

Krabi to jest to miejsce, które trzeba będzie odwiedzić. Jest to dobra baza wypadowa do kolejnych wysp, dlatego można tak nocować. Jeśli lubimy plażować to Railay Beach jest miejscem idealnym dla nas. Kolejna plaża to Nopparat Thara Beach. Trzeba udać się na wyspę Bamboo oraz na Viking Cave, czyli do Jaskini Wikingów. Tam mamy ukryte malowidła łodzi Wikingów i na pewno ktoś, kto interesuje się historią będzie z tego miejsca bardzo zadowolony. Na naszej liście nie może zabraknąć słynie plaży Maya Bay. To właśnie tutaj powstał słynny film Niebiańska Plaża z DiCaprio. Trzeba nastawić się tutaj na tłumy turystów, bo każdy chce być w tak wyjątkowym miejscu. Następna wyspa na liście to PHI PHI DON. Tutaj również trzeba się spodziewać, że będzie bardzo, ale to bardzo dużo ludzi.

Inne wyspy Tajlandii

Plaża Monkey Beach jak sama nazwa głosi jest związana z małpami i z trym trzeba się liczyć. Małpy wchodzą nam na głowę, zaglądają to toreb i zjadają to, co mamy dla siebie. Trzeba być ostrożnym przy kontakcie z tymi zwierzętami. Jeśli mamy czas to warto również dostać się na rajską wyspę KOH MOOK, która na pewno nam się spodoba. Jeśli lubimy taki egzotyczny klimat jak bambusowe domki nad morzem, szum fal i śpiew ptaków to właśnie w tym miejscu można bezie to wszystko znaleźć. Tajlandia jest bardzo duża, dlatego ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych miejsc. Warto do nich dotrzeć, jeśli tam będziemy. Warto również dowiedzieć się, które z nich są naprawdę atrakcyjne, a które są przereklamowane. Takie informacje można znaleźć tutaj wyspy w Tajlandii i warto z tych rad skorzystać. Wtedy zaoszczędzimy sobie czas na miejsca, które nie są warte odwiedzenia a do których dotarcie zajmuje dużo czasu. W tym czasie będziemy w innych super malowniczych miejscach Tajlandii, a jest ich dużo.