Męski weekend w hotelu spa? Wybieramy pakiet day spa dla niego

Zabiegi w spa i wizyty w salonach piękności są zarezerwowane jedynie dla kobiet? Nic bardziej mylnego. Kto powiedział, że mężczyźni nie mogą korzystać z usług Instytutów SPA? Przecież to żaden wstyd, że panowie korzystają z dobrodziejstw salonów kosmetycznych. Mężczyźni w salonach urody to coraz większa grupa klientów. Na jakie przyjemności poprawiające wygląd mogą liczyć Panowie?

Panowie w hotelu SPA

Są różne powody, dla których mężczyźnie nie chcą korzystać z salonów piękności w mieście, blisko miejsca pracy lub miejsca zamieszkania. Dobrze rozumiemy Panowie, dlaczego zaraz wszyscy w pracy mają wiedzieć, że regulujecie sobie brwi i nakładacie maseczki odmładzające u kosmetyczki. Dbać o siebie możecie w zaciszu domowej łazienki, w gabinecie medycyny estetycznej lub w hotelu spa. Najlepsze zabiegi pielęgnacyjne, masaże, peelingi, tak to wszystko czeka na Was w hotelu SPA. To miejsce również nie jest zarezerwowane wyłącznie dla kobiet. Skoro Wasze żony wyjeżdżają na babskie weekendy do spa, dlaczego Wy nie możecie pozwolić sobie na naprawdę męski wyjazd za miasto?

Tego typu rozrywka jest niezwykle popularna wśród zapracowanych pracowników korporacji oraz panów, którym naprawdę zależy na nieskazitelnym wyglądzie. Przykro mi Panowie, zmarszczki nie mają płci i czy tego chcemy, czy nie starzejemy się. Na szczęście są takie miejsca na mapie Polski, dzięki, którym możemy zadbać o swój wygląd. Bo jak się widzą… tak Cię piszą.

Męski weekend w hotelu spa to nie tylko seans piękna w gabinetach kosmetycznych. Pakiet day spa dla mężczyzn, który znaleźliśmy w jednym z hotelu w centralnej Polsce, za jedynie 300 zł/os. oferuje naprawdę sporo.

Pakiet day spa dla niego

Odpoczynek  powinien, być nam przepisywany na receptę.. w takich szalonych czasach żyjemy. Nie mamy czasu na relaks, na sen, na chwile dla siebie. Nie ma co ukrywać, jeśli normalnie nie umiesz efektywnie odpoczywać po morderczym maratonie w pracy, pomyśl o weekendowym wyjeździe do hotelu SPA. Tak… możesz zabrać kolegów.

No dobrze co znalazło się w pakiecie dla mężczyzn?

Rozluźniająca kąpiel chmielowa, zabieg na twarz oraz klasyczny masaż. A dokładniej: 1 x kąpiel z dodatkiem piwa, klasyczny 50-minutowy masaż oraz nawilżający zabieg na twarz fresh.

Po takim maratonie rozluźniającym, czas na solidny męski posiłek. Rostbef wołowy z kremowym żółtkiem, sosem musztardowym i marynowanymi kurkami podany na grzane z razowego pieczywa. Nie zapominaj również o dodatkowych atrakcjach, z których możesz korzystać jako gość hotelu. Kąpiel w basenie, seans w saunie fińskiej, czy parowej z aromaterapią.

Panowie, zapewniamy, nie będziecie się nudzić w trakcie tego męskiego wyjazdu do hotelu.

Szukasz pakiety day spa dla swojego ukochanego np. na prezent?

Sprawdź propozycje pakietów w Hotelu Magellan.Pamiętaj, że taki pakiet  możesz również samodzielnie skomponować.